Робоча віза в Польщу

Швидке відкриття робочих віз в Польщу. Повний пакет послуг під ключ. Запрошення, страхування, реєстрація, анкети. Працюємо дистанційно з будь-яким регіоном України. Пряма подача на візовий центр за телефоном: (067)100 7144

Отримати такий тип віз як робоча віза в Польщу завжди було доволі легко. За останні десятиріччя наші країни створили міцні робочі та культурні звязки і пропрацювали досить гарну систему візових відносин.

Впродовж років українці масово відкривають робочі візи в Польщу для отримання можливості офіційної праці в цій країні, а також, можливості безперервного перебування в інших країнах Шенгену. За роки незалежності на роботу в Польщу виїхали мілліони українців і громадян інших держав з посвідками постійного чи тимчасового перебування в Україні.

До 2017 року, коли ще не було підписано договір про безвізовий перетин кордону до Шенгену громадянами України, відкриття робочої візи в Польщу було тим «щасливим білетом» у світ більших можливостей і гарних заробітних плат. Після 2017 року ззапочаткуванням безвізу таких щасливих білетів побільшало, але відкриття робочої візи є так само актуальним, адже вона дає набагато більшу кількість днів для перебування.

Якщо по безвізу ви можете знаходитись в Европі уього 90 днів на півріччя, то робоча віза в Польщу дає вам змогу перебувати безперервно 365 днів, плюс 90 днів по безвізу після закінчення візи, за умови наявності біометричного паспорту. Незважаючи на деякий час і фінанси, вкладені для отримання візи, іноді це є єдиним варіантом, адже чим далі, тим менше працедавців в Польщі мають бажання брати робітників без візи. Щоправді, з’явилися доаткові варіанти для продовженого перебування громадянина України на території республіки Польща.

Найрозповсюдженішим варіантом після відкриття робочої візи в Польщу є так званий «часовий побит» — посвідка на тимчасове проживання в Польщі на протязі 3-х років з моменту отримання. Документи на отримання цієї довідки за робітника подає працедавець, терміни отримання досить значні, іноді доходять до 2-х років, щоправда, весь цей час можна перебувати і працювати на территорії Польщі та іншиї країн Шенгену.

З 24.02.2022 країни Європи ввели спрощені правила перебування для громадян України. Осбливо це стосується Польщі, яка традиційно є основним гравцем на ринку праці для українців. Статус біженця, наданий польською владою, дає право на обмежене перебування в Шенгені,при дотриманні певних умов. Але, у 2024 році ситуація з прихистком біженців з України вже не така оптимістична, постійно переглядаються терміни, на які буде надаватися такий прихисток, тому робоча віза в Польщу лишається основним інструментом легального перебування і роботи в країнах ЄС.

call button